Üç yıl pil ömrü sunan yeni kablosuz mouse!

29 Kasım 2011

GÖnderen ekrem
Logitech’in ergonomik tasarıma ve mikro-hassas kaydırma tekerleğine sahip yeni kablosuz mouse’u Logitech M525, üç yıl pil ömrüyle dikkat çekiyor.


Logitech M525,kablosuz mouse,fare

Yeni Logitech M525, mikro-hassas kaydırma özelliğiyle uzun bloglar ya da sosyal ağ sayfaları arasında hızlı ve kolay gezinmenizi sağlıyor. Ayrıca ergonomik tasarımı ve yumuşak kauçuk yan yüzeyiyle daha konforlu bir tutuş ve kavrama imkanı sunuyor. 

Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız Küçükkoyuncu, “Hızlı ve hassas kaydırma özelliği ile web’te sörf yapmayı daha kolay hale getiren M525, performans, konfor ve hassasiyetin mükemmel bir birleşimi. Üç yıl pil ömrü sayesinde sık sık pil değiştirme derdinden de kurtaran Logitech M525, dijital dünya ile iletişiminizi özgürce sürdürmenizi sağlıyor” dedi.

Logitech M525, küçük Unifying nano alıcısı sayesinde “tak ve unut” kablosuz bağlantının kolaylığını sunuyor. Unifying özelliği sayesinde tek bir nano alıcıyla Logitech Unifying uyumlu altı ayrı aksesuar eşleştirebilir, böylece bilgisayarınızın diğer USB girişlerinizi boş tutabilirsiniz.

Logitech M525 Tavsiye Edilen Son Kullanıcı Fiyatı: 69 TL (KDV dahil) (Aralık ayında Türkiye’da satışa sunulacaktır)VeTeknoloji

0 yorum:

Yorum Gönder

Creative Commons Lisansı ekoteknolojim by ekoteknolojim is licensed under a Creative Commons Attribution-NoDerivs 3.0 Unported License. Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır www.ekoteknolojim.com. Permissions beyond the scope of this license may be available at www.ekoteknolojim.com.